Наші партнери

LUVENA

LUVENA Добрива

Компанія "LUVENA S.A." - це компанія, яка продовжує виробництво традицій понад 100 років. Завод добрив був відкритий у Любоні в 1914 році. Сьогодні випуск компанії складає понад 300 тис. Тонн мінеральних добрив на рік, а потужність систематично збільшується завдяки інвестиціям.

24 товарів
Агротека

Агротека Засоби захисту рослин

Компанія пропонує інноваційні рішення, котрі дозволяють ринку отримати кращий результат в полі, економніше використовувати ресурси й впроваджувати ефективні технології, що призводять до збільшення врожаю, скороченню видатків та зміцненню своїх позицій на ринку.

6 товарів
Екоорганік

Екоорганік Мікродобрива

Науково-виробнича компанія «ЕКООРГАНІК» спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Основу «портфелю» продуктів компанії на сьогоднішній день становлять мікродобрива для позакореневого живлення рослин.

38 товарів
Агрохімічні технології

Агрохімічні технології Засоби захисту рослин

Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері захисту рослин. Місія команди полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів в Україні використовувати тільки високоякісні та доступні у ціновому плані хімічні засоби захисту рослин.

37 товарів
Caussade-semences

Caussade-semences Насіння

За кілька десятиліть компанія вміло зміцнила свої позиції на ринку і об'єднала під своїм початком команду професіоналів, щоб її продукція могла максимально ефективно відповідати всім потребам як сільськогосподарських так і агропромисловий галузей.

20 товарів
MAY Seed

MAY Seed Насіння

MAY Seed займається дослідженнями, виробництвом, внутрішнім і міжнародним продажем рослинного, польового, промислового та кормового насіння сільськогосподарських культур з 1978 року під торговою маркою MAY.

5 товарів

Аполло Інсектициди

Замовлення
прийнято

Найближчим часом з вами зв’яжеться наш
менеджер та уточнить деталі.

Чудовий вибір!

Цей акарицид специфічної дії підійде для захисту яблуні та виноградників від кліщів.

Вам передзвонить менеджер і уточнить замовлення